KİTAP

Ezber Bozacak Bir Hikaye: ‘Selma, Leiter Ve Yeni Irk’

Araştırmacı yazar, senarist ve film yapımcısı Rıza Özal ve “Sihrin Kovulmuş Melekleri” ve “Babamın Çirkin Kadınları” eserlerinin yazarı Ece Özbaş’ın kaleminden serinin ilk kitabı fütürist/aksiyon tadında ve avla avcının sürekli yer değiştirdiği “SELMA, LEITER VE YENİ IRK (BAŞLANGIÇ)” romanı “LİBRUM KİTAP” yayınevi tarafından kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

Hikayenin Türk kahramanı “Kadın komando okullarında görevli Üsteğmen Selma Bozkurt” ve Alman istihbarat ajanı “Keegan”ın Türk ve Alman hükümetlerinin, Almanya’da dünya imparatorluğunu yetenekli insanlardan yeni ırk yaratarak ele geçirmeye çalışan “Kara Koloni”ye karşı başlattığı gizli operasyonda, “Kara Koloni’nin yeni lideri Leiter için dünyayı ezip geçen Kartal’ı ve tehlikeli ekibini” alt etmeye çalışacaklar.

Film uyarlaması

2022 yılının en sıradışı romanlarından “SELMA, LEITER VE YENİ IRK (BAŞLANGIÇ)” bir sonraki adımda dizi/sinema yapımı olarak karışımıza çıkmayı hedefliyor. Selma ve Keegan’ın Almanya’nın eskiyi ve yeniyi barındıran sokaklarında yaşayacakları amansız mücadeleyi kitaptan sonra ekranlarda izlemek güzel bir deneyim olacaktır. Filmin, “Karakter Yapım” ve “Gold Yapım” ortaklığıyla gerçekleşmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu