KİTAP

İki Yazarlı Psikolojik Gerilim Romanı: ‘Kırmızı Çan’

Kendi alanlarında başarılı iki yazar Berna Olgaç ve Şafak Güçlü’nün kaleme aldığı psikolojik gerilim türündeki roman “Kırmızı Çan”, Mühür Kitaplığı Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Okurlarıyla ilk buluşmasını TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda gerçekleştiren kitap, yoğun ilgiyle karşılandı. Daha çok çocuk kitaplarıyla tanınan Berna Olgaç ile korku ve gerilim romanlarıyla adını duyuran Şafak Güçlü, böyle bir projeden çok memnun olduklarını ifade ederek, okurlardan aldıkları ilk tepkilerin olumlu olduğunu belirttiler.

Sürükleyici ve tempolu yapısıyla dikkat çeken “Kırmızı Çan”, sosyopat bir adamın, farklı yaş ve statülerdeki kadınlara yaptığı işkenceyi, kadınların iç dünyalarına inerek anlatıyor.

Bir solukta okuyacağınız “Kırmızı Çan”ın tanıtım bülteni ise şöyle:

“Karanlığa sıkışıp kalmış iki ruh! Biri ölümün sağır eden çığlıklarından diğeri ise kendinden kaçıyordu! Tâ ki kan kokusu, tenlerine sinip ruhlarını uyandırana kadar. Şimdi ya kendisini celladının gözlerinde bulacaktı! Ya da katili olacaktı celladının!
ELİNİZDE TUTTUĞUNUZ BU KİTAPLA
Sözcüklerin alışılmış anlamından uzakta, aklın firar ettiği yerdesiniz… Hem de tam ortasında… Şimdi neye inanmak istiyorsanız, onu çekin kendinize tâ ki ruhunuzdan tanıdık bir ölüm geçene kadar…”

İki Yazarlı Psikolojik Gerilim Romanı: 'Kırmızı Çan'

Murat Atila: ‘Depresyon Tedavisinde Beslenme Alışkanlıklarının Değiştirilmesi De Önemli’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu