KİTAP

‘Kendime Mesaj’: ‘İnsan Mucizedir!’

‘Kendime Mesaj’, bir farkındalık sinyali olarak kişinin kendi içinde başlayan yolculuğunun ilk adımını temsil ediyor.

Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Sevil Tunç, kitabında “Yaşanılan her olayın kişinin iç dünyasında kendine mesaj olarak algılaması ve yorumlamasıdır” derken kişinin hayat yolculuğunda yalnız olmadığını bu yolculuğa tüm soyuyla devam ettiğini ve soydan gelen bilgilerin DNA ile taşınarak bilinçaltında bulunduğunu belirtiyor.

Yazar, DNA üzerinde bilgi yazılması ve kayıtlı bilginin bilince taşınması üzerine çeşitli uluslararası üniversitelerle 10 yıldır araştırmalar sürdürüldüğünü, kendisinin de aynı zaman da kalıtımsal bilgilerin bilinçaltı tesiri ve vücut kimyasına etkileri üzerine tez hazırladığını vurguluyor. Ayrıca kişinin anne karnındaki bilinçaltı oluşumuyla edinilen bilgiler ve soyundan gelen bilgilerin, hayatı nasıl şekillendirdiğini örneklerle özetliyor.

Yunus Emre’nin kişisel gelişim yolculuğuyla, insanın yaşayacağı en büyük travmaların bile kin ve nefretten sıyrılıp nasıl bir sevgi kaynağına dönüşebileceğini gösteriyor. Kendime Mesaj, insanın hayat yolculuğunun genetik biliminden tasavvufa kadar farklı ve geniş bir bakış açısıyla incelendiği sade bir dille oluşturulmuş kolay okunabilen fakat kolay kolay unutulamayacak bir eser olarak okurla buluşuyor. Kitabında sohbet dilini kullananan yazar, okuyucularına “Bitanem” diye hitap ediyor.

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/kisisel-gelisim/kendime-mesaj-sevil-tunc/
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı