KİTAP

‘Yalnız Denizin Fethi’, Aşkın Ve Dayanışmanın Gücünü Vurguluyor

Bahadır Karasulu’nun Ange Yayınları’ndan çıkan “Yalnız Denizin Fethi” adlı son kitabı, Deniz Evrim ve Ali Fethi’nin sıra dışı hikayesiyle okurları büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Yazar Bahadır Karasulu, “Yalnız Denizin Fethi”nde hayvan sevgisi üzerinden ‘tüm canlıların hayatta birbirine dost olduğu’ fikrini ortaya koyarak, okuruna insan sevgisi üzerinden ‘insanların hayatına olumlu bir şekilde dokunarak mutlu olma’ gibi unsurları samimi, duru ve akıcı bir dil ile aktarıyor. Kitap, Deniz Evrim’in adadaki zorlu mücadelesine ve Ali Fethi’nin ona destek olmasıyla şekillenen bir dostluğa odaklanıp daha sonrasında aralarında oluşan aşkı, insanın içsel gücünü ve dayanışmayı vurguluyor.

Bu kitaba buradan ulaşabilirsiniz: https://www.angekitap.com/urun/yalniz-denizin-fethi-bahadir-karasulu/

Deniz Evrim’in veteriner olarak çalıştığı adada karşılaştığı zorluklar ve kötü niyetli insanlarla yaşadığı çatışmalar, okuru etkileyici bir atmosferin içine çekerken Ali Fethi’nin adaya gelmesiyle hikaye yeni bir boyut kazanıyor. Bilgisayar mühendisi olan Ali Fethi’nin adaya yerleşmesiyle birlikte, adadaki insanların kültürüne ve yaşam tarzına olan merakı, okurları da adanın sıcaklığına ve insanlarının samimiyetine çekiyor.

Motivasyonunuzu Artırmaya Yardımcı 5 Harika İpucu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu