KİTAP

Bülent Ersan’dan ‘Noktalar Arasında Kalan’

‘Noktalar Arasında Kalan’, ülkenin siyasi ve ekonomik gelişmelerinin etkisi altında; çalışan, seven ve kendisini gerçekleştirmeye çalışan ‘idealist’ bir gencin, Sinan’ın hikayesini anlatıyor.

Yazar Bülent Ersan romanında, Sinan’ın düşünsel ve duygusal hikayesini akıcı bir dilde anlatırken, Sinan’ın yaşadığı, herkese tanıdık gelecek “noktalar”ı rüya ve gerçek kurgusunda ele alıp, okuyucunun kendi noktalarını keyifli bir öykü içerisinde irdelemesini sağlıyor.

12 Eylül 1980 askeri darbesi ve 1988 dünya ekonomik krizi dönemlerinde yaşadıklarından esinlenen yazar Bülent Ersan, “Noktalardan kurtulmak istediğinizde, kendi üzerinizde birçok ‘sancılı değişimi’ gerçekleştirmekten başka çareniz olmadığını göreceksiniz.” diyor.

Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık tarafından yayınlanan “Noktalar Arasında Kalan”, yaşamınız sırasında verdiğiniz önemli kararlarınızı sorgulatırken, onların eninde sonunda sizi engellemeye, geri döndürmeye, o dönemleri tekrar yaşamaya zorlayacaklarını gösteriyor.

Noktalar Arasında Kalan

Yazar: Bülent Ersan
Yayınevi: KDY Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık
Türü: Roman
Editör: Süveyda Duman
Kapak Tasarımı: Ali Demir
Birinci baskı: Mart 2021
Sayfa sayısı: 485
Fiyatı: 45 TL

“Yaşamınız sırasında yürüyüp giderken, bazı dönemler sizi öylesine derinden etkiler ki, sonlarına birer nokta koyup onları aştığınızı sanırsınız. Oysa aslında o noktaların arasında takılıp kalmışsınızdır” diyor ‘Noktalar Arasında Kalan’

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı