KİTAP

‘Kadınım Ulan’ kitabı konuşuyor!

Oyuncu Sevtap Çapan’ın, şiirsel, tiyatral edebi yazım üslubuna karşın, gerçekçi bir yaklaşımla; samimi ve sıcacık cümleler kurduğu yeni kitabı ‘Kadınım Ulan’ konuşuyor.

MELİKE BİRGÖLGE

Evet, yanlış okumadınız. Zekâsı, nükteleri ve özgünlüğünün yanı sıra yazılarının akıcılığıyla sizi sıkıca kavradığı, kendinden emin tavrının, kararlı ve cesur ifadelerinin altındaki kırılganlığı bazen apaçık bazen de üstü kapalı hissettiğiniz kitabı sadece okumakla kalmayarak, kitabın içinde yer alan DVD’den, sevilen seslendirme sanatçıların sesinden de dinleyebilirsiniz.

SEVTAP ÇAPAN KİTAP 2

Alişan Özkan, Arda Aydın, Armağan Tezcan, Bedia Ener Öztep, Birtanem Candaner, Burçak Göçmen, Cüneyt İngiz, Çağatay Palabıyık, Funda Eskin Akın, Gökmen Bayraktar, Nazan Yatgın Palabıyık, Nur Saçbüker Otan, Timur Çayır, Vehbi Arslan, Yaşar Karakulak, Zeynep Önen gibi sesler, yazılara hayat veren isimler.

Oyuncu, ‘Kadınım Ulan’ kitabında; sevinçlerini, kayıplarını, başarılarını, aşklarını, dostlarını ve arkadaşlarını, yalnızlığı, ırkçılığı, analığı, babalığı ve evlat olmayı, baharı, baharın coşkusunu, depresif uykusunu, rüyasındaki mutluluğu, vatanına bağlılığını, kahramanları, kavuşmaları, vedaları, doğayı, sanatı, sanatsal hazzı; sosyal yapıyı, hakkı, haksızlığı; kısacası hayatı…

Sevtap Çapan.

İyi ki Kadınsın Ulan!

Ama önce insan!

 

 

***

Çapan, bugünlerde yeni kitabının imza gününün heyecanını yaşıyor. 18 Temmuz Pazar 20021’de, saat 15:30’da, Beykoz’daki Eyvah Cafe’de okurlarla buluşmayı bekliyor.

SEVTAP ÇAPAN İMZA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu