KİTAP

Yazar Ayşe Erbulak’ı, Kitap Tanıtımında Dostları Yalnız Bırakmadı

Haber- Fotoğraf : Nasuh Bektaş

Ayşe Erbulak’ın 10 yıl aranın ardından yeniden düzenlenerek basılan ‘Dokuz Oda Cinayetleri’ adlı kitabının tanıtımı yapıldı.

Yazar Ayşe Erbulak, “Bu kitabı 10 yıl önce yazdım. Bir ayda üç baskı yaptı. Arada başka kitaplar da yazdım. Bu benim dokuzuncu kitabım. Bu sene yeniden derledik, toparladık, günümüze uyarladık” ifadelerini kullandı.

Erbulak Kafe’de yapılan tanıtım gününe, Sevinç Erbulak, Nilgün Kuruöz, Dağhan Külegeç, Öner Taşdelen, Almula Merter Churm, Seren Fosforoğlu, Uğurkan Erez, Cem Cücenoğlu, Necmi Yapıcı ve eşi Nihan Durukan Yapıcı, Funda Kaplangı, Caner Ural, Pınar Çekirge, Serkan Aydın, Deniz Yüce Başarır, Hilal Çelenk ve Alp Balkan gibi ünlü isimler vardı.

Yazar Ayşe Erbulak’ı, Kitap Tanıtımında Dostları Yalnız Bırakmadı

Kitap Hakkında

“Bazen romanın konusu bile okur için önemli değildir. Okur, daha önce tanıma şansına sahip olduğu yazarın anlatım, ifade gücü, kelime dağarcığının zenginliği, tasvir yeteneğinin mükemmelliği, romanında yarattığı kişilerin her zaman çevresinde görmeye alışık olduğu karakterler oluşu, onları kendine yakın görüp benimsemesi, bir anda okuru romanın içine çeker ve kendini o dünyada bulur. Ayşe Erbulak bu yeteneklere sahip bir yazar. Kaleme aldığı roman veya hikâyelerini okurken hep kendimi o dünyanın içinde bulurum. Türk polisiye edebiyatında bu değerlere ulaşmış müelliflerin sayısı maalesef henüz az. Yazar bu romanında da başarılı kurgusu, olay zenginliği, yarattığı heyecan ve gerilimle anlatımın doruklarına varmış. Mutlaka okunması gereken bir roman… Türk okuru ve yazarı olarak sana teşekkür ederiz Sayın Erbulak.”
-Osman Aysu

Prof. Dr. Sevil Atasoy: ‘Kadınlar İçin Esas Tehlike Evin İçinde’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu