KİTAP

“Dark Antoloji Birinci Kitap” çıktı. 

Dark İstanbul Yayınları’nın gizem, polisiye, psikolojik gerilim, korku, mitoloji, bilimkurgu alanlarında İstanbul’a odaklanan seçki serisinin birinci kitabı “Dark Antoloji Birinci Kitap” çıktı. 

İstanbul’un yaşanmış ve yaşanacak olan efsanelerinden ilham alarak oluşan “Dark İstanbul Antoloji” kitabının yazarları arasında yer alan Aşkın Zengin Akkuş, Attila Şanbay, Çağdaş Ulus, Ercan Akbay, Funda Özlem Şeran, Mehmet Berk Yaltırık, Murat S. Dural, Nurgül Çelebi, Özlem Ertan, Uğur Kılınç ve Yurdagül Şahin 13 farklı hikâyeyi kaleme alıyor.

Kapak tasarımı Serhat Filiz’e ait olan “Dark Antoloji Birinci Kitap”, kitapçılarda ve online kitapçılarda okurla buluşuyor.

Yazarların Kitap İle İlgili Mesajı

“Dark İstanbul’un fantastik, korku, gizem, polisiye ve psikolojik gerilim dünyasındasınız!”

Adem’le Havva’dan beri süregelen cinsler arası amansız ve kadim çatışmanın ortasındasınız. Kara kanatlı düşmüş melekler, katledilen kadınların kanlarıyla büyüyen ölüm ağacı, yosuna bulanmış taş duvarlı balkondaki vahşi cinayetler, Beşiktaş Kolonisi’ndeki infaz memuru, Boğaz Köprüsü’ndeki gizemli intiharlar, şeytan kanatlı Hezarfen Çelebi’nin döngüsü, korkudan korkmanın dayanılmaz paradoksu, Şehir Hatları Vapuru’nun görünmeyen yolcuları, düşle gerçek arasındaki saplantılı aşk, oyuncak bebeklere can veren ötekiler ve bunlar olurken omuzunuzda beliren el…

İstanbul’un karanlığı, geçmişiniz, şimdiniz, geleceğiniz, korkup da derinlerinize gömdükleriniz; sizin gerçeğinizdir…

Dark İstanbul Antoloji Birinci Kitap

Yayınevinin Kitap İle İlgili Mesajı

Binlerce yıldır biriktirdiği hazineleri ile geçmişteki önemi kadar günümüzde de “Başrolkent” özelliğini sürdüren İstanbul’un geçmişte, günümüzde ve geleceğin kehanetlerinde yeri hiçbir zaman değişmeyecektir. Dark İstanbul Antoloji, bu kadim kentin yaşanmış ve yaşanacak olan efsanelerinden ilham alarak oluştu. ‘Eli kalem tutanlar’ olarak kalemimizden geldiğince yazıp, çizeceğiz, üreteceğiz. Müzisyenlerimiz yazdıklarımızın çizdiklerimizin melodilerini, seslerini besteleyecekler. Yönetmenlerimiz hayal ettiğimiz dünyaları sinemaya aktaracaklar. Bu kitaptaki her öykü yakında beyaz perdede olacak…

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı