KİTAP

Oğuz Kağan’ın Uzaylı Ataları

Hasan Er’in bir gazete haberinden esinlenerek yazmış olduğu bu romanda, antik Mu Medeniyeti’ni kurmuş olan uzaylı soydaşla­rıyla karşılaşan ve kızları Arkeolog olan bir Türk ailenin yaşadık­ları anlatılıyor.
Dünya insanlarıyla gelişmiş uzaylı soydaşların ya­şantıları arasındaki seviye farkı, her alanda irdelenip nedenleriyle eleştiriliyor.

25 Mart 2015 tarihli gazete haberlerinde; yere inmiş UFO’ların yanında bulunan uzaylıların, Alpha Centauri Yıldız Sistemi’nden geldiği, kendi aralarında Türkçe konuştukları ve CIA raporlarına girdiği iddia edilmişti. Hasan Er, bu haberlerden esinlenerek “Oğuz Kağan’ın Uzaylı Ataları” romanı yazdı.

Hala incelemeyi bekleyen hem Çin Piramitleri hem Mu Kıtası, dünya insanı ile uzayda var olabilecek varlıkların iletişimi ile ilgili önemli ip uçları veriyor. Yazar Hasan Er, “Türkler’in, Mu Kıtası’ndan önce de başka bir yerleşkesi var mıydı? Varsa neresiydi?” sorusuna yanıt aradığı bilim – kurgu romanında okuru Çin’de bulunan Türk Piramitleri’nden Mu Kıtası’na ve tüm evrende bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu kitaba www.sadikkitapal.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hasan Er Kimdir?

1954 yılında İstanbul’da doğan yazar;  Maçka-İstanbul İlkokulu, Nilüfer Hatun Ortaokulu, Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden; Gemi İnşaatı ve Makine Mühendisi olarak mezun oldu. Yazarın şiirleri ve deneme yazıları da vardır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı