MODA & TASARIM

8. International Top Model of North Cyprus Yarışması

Hayriye Vurdu organizasyonluğu tarafından Concorde Luxury Resort Bafra Hotel ana sponsorluğunda 8. INTERNATIONAL TOP MODEL OF NORTH CYPRUS modellik yarışması gerçekleştirildi.

Bu yıl “International Top Model of North Cyprus” modellik yarışmasının sunucuları Wilma Elles ve Şenol İpek oldu. Güçlü bir jüri kadrosu olan yarışmanın jürisinde; Uğurkan Erez, Barbaros Şansal, Çiğdem Akın, Fikri Karayel, doya doya moda programının yönetmeni Aslıhan Altındağ Topril, Siret İpektan, Sami Efe, Muammer Kapucuoğlu, Özdemir Tokel, Firuze Gözel, Ebru Törehan, Gizem Özdilli, Tamer Yamak gibi birçok tanınmış isim vardı.

20 modelin yarıştığı yarışmanın koreografisini, ünlü koreograf Asil Çağıl yaparken, modeller önce Çiğdem Akın imzalı mayolarla, 2. çıkışta Z’dresses kıyafetleri ile 3. final çıkışında ise duayen modacı “YILDIRIM MAYRUK” ABİYELERİ ile podyumda boy gösterdiler. Dünyaca ünlü sanatçı Otilla ve jüride bulunan Fikri Karayel, İndira Elemes de sahnede kendi şarkılarından seslendirerek geceye renk kattı.

Gecede derecelenen güzeller şu sıralamadaydı:

Concorde: 7numara Türkiye güzeli İrem Haznedar

International Top Model of North Cyprus 3. Güzeli: 10 numara yağmur felek K.K.T.C

International Top Model of North Cyprus 2. Güzeli: 13 numara Aleksandra Seriokova POLLAND

International Top Model of North Cyprus 1. Güzeli: 17 numara Yuliiavovobioca SPAIN

Vegan Beslenme Çocuk Gelişimini Olumsuz Etkiler Mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu