MODA & TASARIM

Grand Model Of Türkiye Finalinde Kazananlar Belli Oldu

Grand Model Of Türkiye finali 12 Kasım’da Hilton İstanbul Kozyatağı ev sahipliğinde görkemli bir törenle gerçekleşti.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen yarışma ,podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak ve şikesiz seçimler yapmak hedefi ile Hilton İstanbul Kozyatağı‘nda gerçekleşti.

Grand Model Of Türkiye Finalinde Kazanalar Belli Oldu

Basının yoğun ilgi gösterdiği törende yarışmaya Trabzon’dan katılan Muhammet Ali Kibar erkeklerde birinci olurken, İstanbul’dan katılan Deniz Eser ise kızlarda birinci oldu.

40 modelin yarıştığı gecede ikinciliği Göktuğ Akın- İpek Kuşçu kazanırken, üçüncülüğü ise Cem Güleryüz ve Aybike Hindistan kazandı. 4.cülükte Doğukan Navdar – Aleyna Varna , Beşincilikte ise Berk Duman – Hilal Munis yer aldı.

Grand Model Of Türkiye Finalinde Kazanalar Belli Oldu

DEFİLELER GÖZ KAMAŞTIRDI

Ünlü sunucu Gökay Kalaycıoğlu ve Zeliha Çal sunumuyla gerçekleşen gecede İlayda Emir, Sevgi Taşdan, Melek Doğan ve Özgür Deniz Yılmazer‘in Grand Model Of Türkiye‘ye hazırladığı özel koleksiyonların defileleri büyük beğeni topladı. Jüri Başkanı Duygu Yazıcı ise Oktay Seven imzalı kostümü ile göz kamaştırdı.

Yarışmanın koreografi ve sanat yönetmenliğini  ise sektörün ünlü ismi Asil Çağıl gerçekleştirdi. Ünlü sanatçılar Ferah Zeydan, Ozan Orhon, Uğur Arslan , Gökçe Kırgız Taner, Reşat Gümüştaç, Rüya Sisi, Gülbin Vardar şarkılarıyla geceye renk kattılar.

JÜRİLER SEÇiM YAPMAKTA ZORLANDI

Yarışmacılar jüri tarafından büyük beğeni toplarken jüriler seçim yapmakta zorlandılar.İş sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri yarışma jürisinde yer alırken Jüri başkanlığını kurucu olarak Duygu Yazıcı üstlendi. Jüride ayrıca  Zeynel Gür, Burak Ektiren, Taner Uğan, Emir Şenkül, Reşat Gümüştaç, Marks Gerson, Alican Üremişler, Sinan Acet, Erkan Türk, Cengizhan Ekizceli, Muammer Kapucuoğlu, Evrim Yaşlak, Evren Yaşlak, Ozan Orhon, Ferah Zeydan, Gökçe Kırgız Taner , Uğur Arslan , Hülya Albayrak , Banu Saadet, Oğuzhan Akgül, Gökhan Haytoğlu, Mevlüt Dede, Tamer Köseoğlu, Mustafa Bozkurt, İlhan Arık, Benan Saraç, Ersin Şen, Yağmur Ayaz, Gökhan Haytoğlu ve eski Türkiye güzeli Şebnem Sürücü yer aldı.

Organ Bağışı İle Her Bağış Yeni Bir Hayat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu