MODA & TASARIM

Gelin-Damat Defilesi Tarihi Belli Oldu

Türkiye’nin en büyük gelin-damat defile tarihi açıklandı.
Bu yıl 6.sı yapılacak olan defileye 51 moda evi katılacak.
Defile, 30-31 Mart 2022 tarihlerinde Adile Sultan Sarayı’nda yapılacak. 

Defilenin düzenleyicisi olan Gelin Damat Dergisinde yapılan açıklama şöyle;  

EVLENECEK ÇİFTLER 6. GELİN DAMAT FASHION DAY’İ İZLEMEDEN GELİNLİK ALMAYIN!

51 modacının katılımı ile 30 -31 Mart 2022 tarihinde Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşecek olan 6. Gelin Damat Fashion Day ‘de, eşsiz gelinlik tasarımları görücüye çıkacak..

Önceki sene Wilma Elles, Özlem Yıldız, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, İvana Sert, Tuğba Özay, Özge Ulusoy, Gizem Özdilli ve Zahide Yetiş’in podyumda olduğu etkinlik, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük gelinlik defilesi unvanına sahip.

Gelin Damat Dergisi bünyesinde ve imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşen etkinliğin sunumunu ise Ece Pirim ve Burak Törün üstlenecek.

Gelin-Damat Defilesi

Muğurtay yaptığı açıklamada “Türkiye’nin her bölgesinden ve yurtdışından katılan 51 modacı ile birlikte büyük bir heyecanla 2022 ‘nin gelinlik modasını sunmaya hazırlanıyoruz. 200 den fazla gelinlik modelinin sergileneceği defilemizde, 50 profesyonel mankenin yanı sıra, yine tanınmış birçok manken podyumda olacaklar. Evlenecek çiftleri Gelin Damat Dergisinin önerdiği 51 modacının tasarımlarını izlemeye Adile Sultan Sarayı’na davet ediyorum. Gelindamat.com adresinden online kayıt oluşturup etkinliğe ücretsiz katılım sağlayabilirler veya tüm gün canlı yayınlarımıza katılabilirler.” dedi.

Haber: Nasuh Bektaş  

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı