MODA & TASARIM

LeShow İstanbul Uluslararası Deri & Moda Fuarı Düzenlendi

AVRASYA coğrafyasının en dinamik ve gözde dış giyim moda fuarları arasında yer alan, küresel kürk sektörünün çatı kuruluşu Uluslararası Kürk Federasyonu (IFF) ile Türk deri ve deri mamulleri sektörünün dünya çapında tanıtılması ve ihracat kapasitesinin yükseltilmesine yönelik çok önemli kurumsal hizmetler veren İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB)’nin resmi destekleri ile uluslararası marka değeri ve bilinirliği daha da güçlenen LeShow İstanbul Uluslararası Deri ve Moda Fuarımızın 3’üncüsü 20-22 Ocak 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. 

Üç gün süren moda fuarına yerli-yabancı birçok firma katıldı. Üç gün boyunca ürünlerini sergilediler.

Moda fuarı kapsamında, sektörün önde gelen firmaların ürünleri düzenlenen defilerle, moda severlere ve sektör temsilcilerine tanıtıldı.

Ünlü Koreograf Asil Çağıl’ın düzenlemesi ile yerli yabancı birçok ünlü mankenin katıldığı, defileler göz doldurdu. Rusya’dan katılan manken ve tasarımcı Mila Bolieva izleyenleri büyüledi. Defilelerde, Seviye İkbal, Melike Yalnız, Yağmur Ayaz, Simge Ünal, Açelya Kartal, Türkan Geyik, Yanita Shmidt, Albi Bella, Tuğçe Tekin yer alan mankenlerden bazılarıydı. Ayrıca Cem Belevi ilk yapılan defilede sahne aldı.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu