MODA & TASARIM

Asil Çağıl Yılın En İyi Koreografı Seçildi

Evos Angels tarafından düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri 2022, ödül töreninde 2021 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl’ın oldu.

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycığlu’nun yaptığı gece, Beşiktaş’taki Shangri-La Hotel’de gerçekleşti. Gecede,Yılın En İyi Koreografı ödülü Asil Çağıl’a verildi.

Yaptığı birbirinden başarılı  defilelerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl, ‘Sanatın kalıcı olduğunu ve dünyayı anlamlı kıldığını, güzel duyguları harekete geçirdiğini, sanatın toplumlar üzerinde iyileştirici gücü olduğunu belirterek, Atatürk’ün ‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir’ sözleriyle ödüle layık gören herkese sonsuz teşekkürler’ dedi.

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu/Dijital Stüdyo  tarafından gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu