MODA & TASARIM

The Core Istanbul için başvurular başladı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI) ile aynı mekanda, eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve etkinliğin ticari boyutunu oluşturan The Core Istanbul, hem bir showroom, hem de yaratıcı bir platform olarak 5 yıldır marka ve tasarımcılara uluslararası moda endüstrisinden profillerle bir araya gelme fırsatı tanıyor.

Türk ve uluslararası satın alma sorumlularını, genç moda girişimcilerini ve moda basını mensuplarını tek bir çatı altında buluşturmayı amaçlayan The Core Istanbul, bu sezon etkinliğin gerçekleşeceği Askeri Müze, Harbiye’de 17 Mart tarihinde kapılarını açacak. The Core Istanbul bünyesinde ayrıca atölye çalışmaları ve paneller moda endüstrisinin önemli aktörlerini bir araya getirecek.

The Core Istanbul’a katılmak isteyen tasarımcılar ve tasarım markaları, 24 Şubat 2020 tarihine kadar http://www.mbfwistanbul.com/the-core-istanbul adresinde bulunan başvuru formunu doldurabilir, katılım şartları ve başvuru sürecine ilişkin detaylı bilgiye erişebilirler.

Türkiye’nin moda tasarımında sahip olduğu yaratıcı gücü uluslararası ölçeğe taşımayı ve tasarım odaklı ihracatı artırmayı hedefleyen The Core Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu