MODA & TASARIM

Türkiye’nin En Büyük Gelinlik Defilesi Çırağan’da Gerçekleşti

Gelin Damat Dergisi tarafından 5. kez düzenlenen Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi “Gelin Damat Fashion Day”, 7-8 Nisan 2021 Çarşamba ve Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Geçen yıl yapılması gereken “Gelin Damat Fashion Day”, Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında ertelenmişti. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen defile, Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak iki gün süren defilelerle gerçekleşti.

Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi “Gelin Damat Fashion Day”de Tuğba Özay, Ece Gürsel, Özge Ulusoy, Gunay Musaveya, Şenay Akay, Özlem Yıldız, Gizem Özdilli, İvana Sert, Wilma Elles, Gözde Mukavelat, Didem Taslan, Duygu Çakmak, Alona Kral, Gamze Balım, Yağmur Ayaz, Hande Aras, Seviye İkbal, Alev Geray ve birçok ünlü manken podyumda yer aldı. Ayrıca televizyon sunucusu Zahide Yetiş de podyumdaydı.

Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizazyonu ile gerçekleşen defilenin koreografisi Uğurkan Erez Ajansı Fatih Ömercikoğlu tarafından yapıldı.

Gelinlik Defilesi

Ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün’ün sunumlarıyla renklenen bu özel gün, Türkiye ve Avrupa’dan 51 modacının katılımıyla gerçekleşti. Bu alanda Avrupa’nın en büyük defilesi olan “Gelin Damat Fashion Day”da 2021’in en özel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilendi. Defilede Tuğbay Özay seslendirdiği şarkıyla defileye renk katarken, farklı dans ve müzik etkinlikleri de gerçekleşti.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu