MODA & TASARIM

YEK KOLEKSİYONU 2020 ŞANS SERİSİ

YEK Koleksiyonu sanatı kullanılabilir objelere aktararak kültürümüzün bir parçası haline gelen ve aynı zamanda evrensel olan nazar boncuğunu estetik bir şekilde sunmak fikriyle yola çıktı ve ilk tasarımlarını bu inançla 2018 yılında beğeniye sundu.

Sevdiğimiz insanlara iyiliği, güzelliği ve sanatı armağan etmenin en iyi yolu mana taşıyan YEK koleksiyonu ile hayat buldu. İyi dileklerimizi sanat barındıran kalıcı objelerle hediye etme fikrinin heyecanıyla yoluna devam eden YEK Koleksiyonu 2020 Şans serisinde suluboya tablolar ile eşarp ve cam nazarlıklar yer alıyor.

YEK 2020 SULUBOYA ŞANS KOLEKSİYONU

YEK markasının çıkış noktası olan Suluboya Serisinin beşincisi olan YEK 2020 suluboya şans koleksiyonu sanatçı Recep Çiftci imzası taşıyor. Her biri tek olan 39 eserden oluşan koleksiyonda anahtar, nar ve balık olmak üzere 3 farklı tema yer alıyor.

YEK markasının özeti olma niteliği taşıyan suluboya koleksiyonunda yer alan eserlerde sanatçı Recep Çiftçi‘nin kağıt, su ve boyanın etkisiyle renk geçişleri üzerine yorumladığı sembolleri görebilirsiniz.

Sembollerin sanata dönüşmüş hali ile insanın özüne dokunan, şans, bereket, bolluk, mutluluk, güzellik ve şifa enerjileriyle bezenmiş tabloların her biri sertifikalı ve birer adet tasarlandı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı