MODA & TASARIM

Bursa Fashion Week Ekibinin Bilecik Ve Pazaryeri Ziyareti

​Bursa Fashion Week ekibinin Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ve Yönetim Kurulunu ziyareti, bu organizasyonun ev sahipliğini üstlenen Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bölgenin kültürel ve ticari değerlerini ortaya çıkartma konusunda öncülük yapan Bursa Bilecikliler Derneği Dernek Başkanı Sayın Erdoğan Mısırlı ve Yönetimi bu organizasyonda hazır bulundu. İstanbul’dan ve Bursa’dan katılan BFW Heyetinin konukları arasında bulunan Bursa Bulgaristan Konsolosu Veselin Bojilov ; Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Ticari Ataşesi Lubomir Lübenov, İş ve spor adamı Turgay Kıran, Emelya Konf. LTD ŞTİ sahibi iş kadını Yaşariye Doğan, Barmak Barutçuoğlu Grup Yön.Kur.Bşk. ve USİGEM Başk.Mustafa Barutçuoğlu, Medoks Tekstil LTD.ŞTİ. sahibi Balkansiyad Tekstil Kom.Bşk. Hakan Kızılırmak, Baem Turizm Eml .İnş A.Ş. Yön.Kur.Bşk. İş kadını Banu Özdağ, Heybeli otel sabibi Aykut Aydın, BFW sahne direktörü Asil Çağıl, Uludağ Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü Öğrt. Gör. Gizem Anşin bölgenin doğal güzelliklerine ve tarihi değerlerine hayran kaldı.

Bursa Fashion Week

​Bilecik Pazaryeri İlçesi Bld.Bşk. Sn Zekiye Tekin, bölgenin yatırım ve gelişmeleri ile BFW ekibine değerli bilgilendirmelerde bulundu.

​BFW ekibi ile Bilecik Ticaret Ve Sanayi Odası Bşk. Şükrü Keskin ve Bilecik Pazaryeri Belediye Bşk. Zekiye Tekin ileriki dönemde birçok projede birlikte yer almak için mutabakata vardılar.

Bursa Fashion Week Ülkenin 4.büyük şehri olan Bursa’ya tekstil ve turizm anlamında ulusal ve uluslararası bir değer ve bilinirlik katmak üzere yola çıktığımız bir harekettir. Moda günlerini gerçekleştirdiği dönemde şehre ulusal ve yurt dışından insan akımını hedefleyerek bölgenin  ticari değerini yükseltmek ve kalkındırmak amaçlı projelere imza atmaktadır.
​Genç yeteneklere mesleki anlamda ve sektöre kazandırmak amaçlı gerçekleştirdiğimiz ödüllü tasarım yarışmaları ile yüreklendirerek ülkemizi yurt dışında temsil etmeleri anlamında her yıl belirlenen temalar ile uluslararası tasarım yarışmasına imza atmaktadır. Şehrin tüm değerlerine değer katmak adına Bursa Fashion Week çok önemli bir misyon ve vizyon üstlenerek emin adımlarla ilerlemektedir. Moda günlerinin içerisinde moda festivalinin de gerçekleştirerek sadece Bursa değerlerine değil, yakın il ve ilçe değerlerini tekstil şehri Bursa’da ulusal ve uluslararası tanıtımlarını hedeflemektedir. Bu oluşumun il ve ilçe ziyaretleri ve diyologları ile bölgeleri daha yakından tanıyarak bölgelere ticari değer katmayı hedeflemektedir.

Haber: Nasuh Bektaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu