MODA & TASARIM

‘KEZBAN for ALL ABOUT DESIGN’ koleksiyonu ‘Yeni yıl daveti’ ile tanıtıldı

Sanatçılarla yaptığı özel tasarımlarla öne çıkan All About Design, seçkin tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Dekorasyona dair çok özel parçalar sunan marka, Kezban Arca Batıbeki ile yaptıkları işbirliğiyle, ünlü sanatçının gözünden hazırlanan ulaşılabilir sanat ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Çağdaş Türk sanatının önde gelen ismi Kezban Arca Batıbeki’nin, All About Design için özel olarak tasarladığı, “KEZBAN for ALL ABOUT DESIGN” koleksiyonuna eklenen yeni parçaları, ‘Yeni Yıl Daveti’nde sanat ve dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuldu. Batıbeki ile markanın kurucusu İrem Boysanoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Davette ayrıca Batıbeki’nin Contemporary İstanbul’da ilk defa tanıtılan yeni sehpaları, kül tablalarıyla birlikte supla ve kahve fincanlarından oluşan tüm koleksiyonu da yer aldı.

Mimari ofis olarak hizmet veren ve aynı zamanda kumaş, duvar kağıdı, mobilya, ev aksesuarları gibi birçok özel tasarım ürünü de bünyesinde bulunduran All About Design, sanatçılar ile yaptığı işbirlikleri ve sanata verdiği değer ile de trendlere yön veren markalar arasında yer alıyor.

Şebnem Çapa – Kezban Arca Batıbeki
Esti Haviyo- İrem Boysanoğlu – Esra Kohen
İlkem Topcuoglu – İrem Boysanoğlu – İpek ılıcak
Hale Şener
İrem Boysanoğlu – Şah Yaycı – Kezban Arca Batıbeki – Müge Sevil
İrem Boysanoğlu – Berrin Süzer
Zeynep Madra – Ayşe Alemdaroglu
Nazlı Yazıcı – İrem Boysanoğlu
Şah Yaycı – Oğuz Satıcı – Müge Sevil – İrem Boysanoğlu
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı