MODA & TASARIM

NUDE IRIS PAPERWEIGHT, ÜNLÜ STİL İKONUNUN RENKLİ KİŞİLİĞİNİ YANSITIYOR

Nude Design Team ekibinden Müge Güler’in tasarladığı Iris Paperweight, moda ve tasarım dünyasında isminden sıkça söz ettiren 97 yaşındaki Amerikalı iş kadını, iç mimar ve stil ikonu, Iris Apfel’in renkli kişiliğini yansıtıyor.

Çok yönlü stili ile dikkat çeken Iris Apfel’in ikonik gözlükleri ve kolyelerinden ilham alınarak tasarlanan Iris Paperweight koleksiyonu, zamansız ve elegan bir dekoratif obje olarak bulunduğu ortama renk katıyor. Apfel’in hayal dünyasının canlılığına vurgu yapan ve tasarımla fonksiyonu birleştiren Iris Paperweight, günlük kullanım için de eşsiz bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Modern yaşama kusursuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış koleksiyonlarıyla dikkat çeken Şişecam’ın global tasarım markası Nude, kuruluşundan itibaren benimsediği “Yalın güzeldir” (Simple is beautiful) mottosunu Iris Apfel’in fark yaratan stiliyle birleştirdiği kampanyası ile bu yıl da tasarım tutkunlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Nude Iris Paperweight koleksiyonu şimdi nudeglass.com ve Paşabahçe Mağazaları’nda…

Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Nude tasarımları Milano ve Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor. Global ölçekte ise Selfridges, Bergdorf Goodman, WallpaperSTORE*, The Conran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Lane Crowford Hong Kong, Printemps Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüzyirmi ülkesine satış yapılıyor.

Başa dön tuşu