MODA & TASARIM

ERKAN ÖZERMAN, EN İYİ KOREOGRAF ÖDÜLÜNÜ ASİL ÇAĞIL’A VERDİ

Geçtiğimiz günlerde Suda Tur Gemisinde Tuğçe Sarıkaya Dağıstan tarafından düzenlenen 1. Zirve ve Kariyer Ödül Töreni’nde Türkiye’nin En İyi koreografı Ödülü Asil Çağıl’ın oldu

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Düzenlenen ödül töreninde Yılın En İyi Koreografı Ödülü, Asil Çağıl’a verildi. Yaptığı birbirinden başarılı defileler ve yardım derneklerine verdiği desteklerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl ‘Aldığım ödül beni çok mutlu etti. Erkan Özerman gibi çok kıymetli bir duaeyenden bu ödülü almak  büyük mutluluk ve gurur. Aldığım ödüller başarı ve doğru adımlarla ilerlediğimizi gösteriyor ve daha güzel işler için bizi motive ediyor. Bizimle aynı yolda yürüyen  ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.’ dedi.

Ödülünü  Erkan Özerman’ın elinden aldı

Moda dünyasının ünlü ismi Erkan Özerman, Asil Çağıl’la ilgili ‘Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarımın koreografı, tabi ki en iyi koreograf. O yüzden onunla çalışıyoruz.’ dedi.

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Erkan Özerman da gecede ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ aldı. Gecenin sunuculuğunu başarılı sunucular Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel yaparken, Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu tarafından gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu